SUN CARE+ TABLETS - výživový doplnok

SUN CARE+ TABLETS - výživový doplnok

16,00 €
skladom
Kód produktu sc27b

popis

Hmotnosť obsahu: 26 g (30 tabliet)

  • výživový doplnok obsahuje štandardizované rastlinné extrakty vo vhodnom pomere, L-tyrozín, betakarotén, spirulinu a aloe vera
  • optimálna kombinácia zložiek napomáha bronzovému opáleniu, predlžuje jeho trvanlivosť, podieľa sa na ochrane kože pred UV žiarením a prispieva k spomaleniu dehydratácie  

Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EÚ. Za jeho vývojom stojí tím Vedeckej rady ESSENS zložený z popredných odborníkov a farmaceutov pôsobiacich vo svojom odbore už mnoho rokov.  

Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Nie sú použité suroviny pripravené chemickou cestou ani konzervačné látky, stabilizátory či farbivá. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu a je vhodný aj pre vegánov.

Spirulina je sladkovodná riasa obsahujúca všetky základné vitamíny, minerály a živiny, vďaka čomu je hojne využívaná ako alternatíva k multivitamínovým prípravkom. Má veľmi silné antioxidačné účinky, je bohatá na karotenoidy, ktoré pomáhajú zafarbiť kožu do bronzova.  

L-tyrozín je neesenciálna aminokyselina. Je prekurzorom melanínu zodpovedného za ochranu kože pred škodlivým UV žiarením.  

Aloe vera obsahuje zmes vitamínov, minerálov, anorganických látok a organických zlúčenín, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus a významne napomáhajú k jeho ochrane a zdraviu. 

Betakarotén je látkou zo skupiny karotenoidov, slúži ako žltočervené farbivo a prekurzor vitamínu A. Patrí medzi významné antioxidanty a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Stará sa o pokožku a pomáha jej získať a udržať krásnu farbu po opaľovaní.  

Odporúčané dávkovanie: užívanie zahájiť 3 - 5 dní pred aktívnym opaľovaním 2x denne 1 tabletou po jedle, dávkovanie dodržať i v dňoch aktívneho opaľovania.  

Zloženie: spirulina (420 mg  / 1 tbl.), L-tyrozín (300 mg / 1 tbl.), stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), betakarotén (2,4 mg / 1 tbl.), poťah (hydroxypropylmetylcelulóza, polydextróza, mastenec, polyetylénglykol, oxid železitý, PVP/VA kopolymér), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), extrakt z listov aloe vera (5 mg / 1 tbl.), stabilizátor (PVP/VA kopolymér).

Výživové hodnoty v 100 g: Energetická hodnota 942 kJ (225 kcal); tuky 2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1 g; sacharidy 16 g, z toho cukry 1 g; bielkoviny 48 mg; soľ: 6 g. 

Upozornenia pre užívanie: odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky nie sú určené na náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.  

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno