Collagen Fish - mesačná kúra 30 x 50 g - výživový doplnok

Collagen Fish - mesačná kúra 30 x 50 g - výživový doplnok

130,00 €
skladom
Kód produktu nsd74b

popis

ESSENS Collagen FISH - výživový doplnok

Monthly pack - mesačná kúra

Hmotnosť obsahu: 30 x 50 g (4 x týždenná kúra + 2 ks ZADARMO)

Výživový doplnok z radu Nutriessens vo forme lahodného ovocného gélu s podielom pomarančovej šťavy z koncentrátu (min. 5%) s príchuťou marakuje, obsahuje 7 000 mg živočíšneho a rastlinného kolagénu, extrakt Aceroly (vitamín C), L-tryptofan a Xylitol.

Za vývojom i výrobou stojí ESSENS Vedecká rada, tím odborníkov a farmaceutov, ktorí sa vo svojom odbore pohybujú už mnoho rokov. Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EÚ. Výroba podlieha certifikácii GMP a HACCP. Gél je bez umelých farbív, lepku a laktózy, veľmi nízky glykemický index umožňuje užívanie výživového doplnku i diabetikom.

ESSENS Collagen FISH je vhodný:

  • na urýchlenie hojenia rán a zníženie výskytu zápalu v tele
  • pri pravidelnom užívaní sa koži vracia elasticita a dochádza k mladistvejšiemu vzhľadu
  • má pozitívny vplyv na odolnosť kože voči teplotným výkyvom
  • môže mať blahodarný vplyv na zníženie cholesterolu a cukru v krvi
  • pôsobí pozitívne na kvalitu vlasov a nechtov

Čo je kolagén?

Kolagén je bielkovina tvoriaca základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív v organizme. Štruktúra jednotlivých kolagénov sa delí na 28 typov, pričom sú najvzácnejšie prvé tri. Kolagén typu I tvorí 90 % všetkého kolagénu v organizme, nachádza sa v koži, šľachách, kostiach a väzive. Kolagén typu II sa vyskytuje v bunkovej hmote chrupaviek.

ESSENS Collagen FISH je vyrobený z rybieho kolagénu pochádzajúceho výlučne z rybej kože, a to typu I a II a rastlinného kolagénu typu II. Kolagén živočíšneho pôvodu je vo vode zle rozpustný a telo by ho nedokázalo využiť, preto sa hydrolyzuje (rozkladná reakcia pôsobením vody) pre zaistenie maximálnej účinnosti v organizme. Najvzácnejšou zložkou je natívny (nezničený teplom, chemikáliami ani enzýmami pri spracovaní) nehydrolyzovaný rastlinný kolagén z akácie, ktorý neobsahuje žiadne patogénne faktory a zachováva si svoju prirodzenú štruktúru.

Acerola je ker alebo strom, ktorého plody sú najbohatším zdrojom vitamínu C.

L-tryptofan je aminokyselina nevyhnutná pre každú telesnú bunku a podporuje tvorbu kolagénu.

Gélová forma výživového doplnku bola zvolená pre svoju maximálnu biologickú dostupnosť v organizme. Dôležitý aspekt zohrala chuť, pretože samotný kolagén nie je príliš chutný, ale v spojení s ovocným podielom sa jeho chuť stáva lahodnou.

Praktické balenie s presnou dennou dávkou 50 g umožňuje okamžitú spotrebu a vďaka uzatvárateľného vrchnáku je možné dávku rozdeliť i na dlhší časový úsek niekoľkých hodín.

Odporúčané dávkovanie: 1 balenie gélu (50 g) denne. Dodržujte pitný režim.

Zloženie: pitná voda, hydrolyzovaný rybí kolagén (7000 mg v 50 g), xylitol, pomarančový koncentrát (min. 5%), stabilizátory: akáciová guma, xantanová guma, zemiakový škrob, extrakt Aceroly (vitamín C 25%) (Malpighia glabra) - 250 mg extraktu z plodov v 50 g, aróma, regulátory kyslosti: vitamín C (Kyselina L-askorbová, 150 mg v 50 g), kyselina citrónová, L-tryptofan, konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný.

Výživové hodnoty v 100 g: Energetická hodnota 542 kJ (128 kcal); tuky 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 3 g, z toho cukry 0 g; bielkoviny 14 g; soľ 0,06 g.

Obsah vitamínu C: v 50 g je 165 mg / 206 % referenčnej výživovej hodnoty, v 100 g je 330 mg / 412 % referenčnej výživovej hodnoty.

Upozornenia pre užívanie: neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt bol uvedený na trh ako výživový doplnok. Výživové doplnky nie sú náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené na diagnózu, liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby. V prípade špecifických zdravotných problémov konzultujte užívanie so svojím ošetrujúcim lekárom. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.

Skladovanie: skladujte v suchu a tme pri teplote 10 - 25 ˚C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uskladňujte mimo dosahu detí.

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno